Perfil d'alumini recobert de PVC per a portes corredisses de porteria / perfil d'alumini per a porta corredissa / perfil d'alumini per a portes

Perfils d'alumini Pvdf

Detalls ràpids:
Lloc de procedència: Jiangsu, Xina (continental)
Grau: Sèrie 6000
Tremp: T3-T8
Aplicació: Consola industrial
Forma: T - Perfil
Aliatge o no: és aliatge
Número de model: de molts tipus
Nom de la marca: weyerhau
color: Qualsevol color basat en la marca RAL Standard Germany
emmotllament: els nostres motlles, sense quota; si s'obren motlles, normalment són de 10 a 50 tones
material: aliatge 6063, 6061, 6065 o altres

Tractament de superfícies:
acabat del molí, anoditzat, recobert de pols, color grana de fusta, PVC (fluorocarbon), electroforesi, polit, raspallat, etc.

Garantia per al recobriment d'alumini:
Garantia de qualitat limitada de 10 anys per a ús interior.
Garantia de qualitat limitada de 25 anys per a ús exterior (resistència a la intempèrie super duradora).
Garantia de qualitat limitada de 30 anys per a productes amb recobriments PVDF.

Servei de fabricació addicional d'alumini:
Marcatge làser LOGO
Precisa de tall a longitud
CNC
Injecció per ruptura tèrmica
Punzonat / fresat / perforació / plegament / tall / soldadura / muntatge

Informació del producte:

MaterialAliatge 6063.6061.6005 segons l’opció del client
TrempT3, T4, T5, T6
prestatgeria de taller de la fàbrica de Xangai SurfaceAnoditzat, electroforesi, recobriment en pols, recobriment PVDF, pintura de gra de fusta, mat, etc.
ColorQualsevol color basat en la marca RAL Standard Germany
LlargadaRecobriment de 6,5 metres, anodització 6,5

metres, acabat del molí de 5 metres

Fracció i ús:

Aplicació1. Aplicació industrial: diversos tipus de màquina.

2. Equip elèctric: aparell de televisió, aire condicionat, nevera, ordinador, etc.

3. Sol·licitud de transport: cotxe, autobús, tren, etc.

4. Il·luminació de decoració: llum led, llum de carrer, etc

Fabricació1. Finestres i portes; 2. Perforació; 3. La flexió; 4. Tall de tall; 5. etc.

Paquet:

PaquetEP Film, caixa de calaix, palet de fusta o fusta contraxapada. Normalment, 12 tones per a un contenidor de 20 peus; 24 tones per a un contenidor de 40 peus.
Fet a midaSí, podem empaquetar el següent amb la sol·licitud del client.
Composició i estàndard
(Article)(Prova)(Estàndard)(Estàndard MJ)
Aleació6063(%)6063A (%)6061A (%)
Silici Si0.20-0.600.30-0.600.40-0.80
Fe de ferro0.350.15-0.350.7
Coure Cu0.10.10.15-0.40
Manganès Mn0.10.150.15
Magnesi Mg0.45-0.900.60-0.690.80-1.20
Croma de crom0.10.050.04-0.35
Zinc Zn0.10.150.25
Titanium Ti0.10.10.15
Un altre (cadascun)0.050.050.05
Uns altres (total)0.150.150.15
Alumini ALRestauracióRemaimderRestauració

Tot tipus de tractament superficial

Acabat del molíAcabat d'alumini en si, amb una capa anòdica natural formada a l'aire, feble resistència a la corrosió.
Lliscadora metàl·lica brillant
AnoditzantMitjançant un procés elètric per formar una determinada capa de anodic a la superfície del perfil.
disponible en diferents colors com la plata de metall, xampany, brossa fosca, negre i del mateix color amb efecte mette.

Basant-se en un procés anoditzat, es forma una pel·lícula més transparent per fer la superfície més neta i lluir, amb una resistència a la corrosió molt bona.
Disponible en diferents colors com plata de metall, xampany, negre i del mateix color amb efecte mette.
Recobriment en polsLa pintura en pols es carrega electrostàticament i es polvoritza sobre la part, per formar una capa gruixuda per protegir la superfície. Amb molt bona resistència a la corrosió,
Disponible en tot tipus de colors
Gra de fustaLes noves tecnologies acabades per formar una textura semblen fusta real.
Disponible en tipus de patró de fusta. Hi ha disponible un toc manual o una pel·lícula. S'accepten personalitzacions.
PolimentPer tampoc i procés químic per formar mirall com a acabat, adequat per a aplicacions decoratives
Disponible en tot tipus de colors
EscombratMitjançant el raspallat i el procés químic per formar brillantor amb la línia, adequat per a l'aplicació decorativa
Disponible en tot tipus de colors

Embalatge i enviament:

Mostra d’envasos

1. Embalatge de paquets:
- Interior: envasat amb film protector de plàstic per protegir cada peça
- A l'exterior: embolcallat per ser paquets amb paper artesanal impermeable o pel·lícula EPE.
2. Embalatge del cartró:
- A l’interior: cada paquet de PC en una bossa de plàstic;
- Exterior: Nombres de quantitat en una caixa.
3. Embalatge de paletes de fusta:
- Interior: embalatges o envasos;
- Exterior: Nombre de feixos o cartrons carregats en un palet de fusta.
4. Requisits d’embalatge personalitzat disponibles.

FAQ:
1) És fabricant o empresa comercial?
---- Som fabricants de perfils d'alumini.

2) Quin tipus de tractaments superficials pot fer la vostra empresa?
--- Els nostres tractaments de superfície principalment incloent anoditzat, recobert de pols, gra de fusta, polit, raspallat, electroforesi, acabat de molí, esmerilat de sorra, etc.
3) Quin tipus de procés profund podeu fer?
--- CNC, perforació, fresat, tall, soldadura, doblegada, muntatge.
4) Quin és el termini de lliurament de mostres i producció en massa?
--- Normalment 15 dies per al desenvolupament de motlles i 25-30 dies per a la producció en massa.

els nostres serveis
La vostra pregunta relacionada amb el nostre producte i preu es respondrà en un termini de 24 hores.
El personal amb un alt nivell de formació i experiència té per resposta totes les vostres consultes professionals en anglès.
3.OEM és molt ben rebut.
4.La vostra relació comercial amb nosaltres serà confidencial a qualsevol tercer.
5.Bon servei postvenda ofert, torni si obtens alguna pregunta.